با توجه به اینکه محصولات صنایع دستی و دست ساز از جمله با ارزشترین و نفیس ترین کالاهای تولید شده می باشد، لذا حمل و نقل آن نیز دارای شرایط خاص خود و مستلزم ظرافت می باشد.

از این رو محصولات نفیس خریداری شده از هنرکده صاحب دارای بسته بندی های ایمن و مقاوم در شرایط حمل و نقل می باشد.

با این حال با توجه به ارزش ریالی صنایع دستی ساخته شده ، محصولات نفیس از طریق شرکت پست و با بیمه نامه جبران خسارت ارسال می گردد.

در صورتی که کالای خریداری شده آسیب دیده باشد جهت جبران خسارت طبق دستور العمل های پیوست اقدام نمایید:

آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا، به پشتیبان سایت اطلاع داده شود.

لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به هنرکده صاحب بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور خرید به پشتیبان سایت ارسال شود.

در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد بازگردانده شود.

محصولاتی که با بیمه از طریق شرکت پست ارسال می گردد، مشتری پس از اطمینان کافی از سالم بودن کالا می تواند کالا را دریافت کند و مأمور پست نمی تواند قبل از تأیید خریدار محصول را تحویل دهد. در صورت مشاده آسیب دیدگی مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد بازگردانده شود.

دریافت کالا از شرکت حمل کننده کالا نشان از صحت کالا هنگام ارسال می باشد، در این صورت استفاده نادرست پس از تحویل کالا، مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت شامل حال این ضمانت برگشت ۷ روزه نمی باشد.

بازگشت به بالا